Výhodný nákup od 6ks stejného vína! - Množstevní sleva 5% u všech produktů.

Riesling Pat - Nat

Přírodní šumivé víno vyrobené metodou Pétillant Naturel Pét-Nat

  • 349 Kč 50 Kč –14 %
    398,67 Kč / 1 l
  • Objednáno
299 Kč / ks
Kategorie: Šumivé víno
Barva: Bílé
Odrůda: Riesling
Ročník: 2019
Alkohol (%): 11,5
Obsah cukru: Suché
Region: Podunajská nížina
Typ: Šumivé
Položka byla vyprodána...
 

Riesling Pet-Nat
Hrozny pro víno byly sklizeny s obsahem cukru 19% v polovině září z vlastných vinic.
Víno fermentuje v malých 300 l nádobách při teplotě 14 -16 ° C. Při dosažení 35 g / l zbytkového cukru je uzavřeno v láhvi s pivními uzávěry, dokud nezkvasí a nezůstane s 10 g / l zbytkového cukru a 11,5 obj.% alkoholu při 12 g / l celkových kyselin! Víno zraje 4 měsíce na jemných kvasničných kalech.
Příjemná zlatá barva s jemnými odlesky starého zlata. jemná pěna s velmi dobrými, malými perlami a dlouhou hrou. Složitý nos s dominantními ovocnými akcenty jablka a kdoule, ale také ořechů, mechu a toastu s máslem. Šťavnaté, kulaté tělo, husté a mastné s velmi atraktivní ovocnou svěžestí v závěru a elegantními tóny toastu s máslem na konci chuti.
Podávat chlazené na 9-10°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vinařství Tsarev Brod se nachází v obci Tsarev Brod, v okrese Shoumen, vedle jediného skalního reliéfu v Evropě - Madarsky konnik, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Projekt vinařství začal v roce 2001, kdy naše rodina agronomů zasadila první akry vinic, v současné době dosahuje až 27 hektarů. My, jako lidé blízcí Zemi, jsme si vědomi, že budovy a sklepy rychle rostou, ale trvalky vyžadují čas a systematickou péči. Surovina - to je vedoucí pro budoucí sklep. Když v roce 2015 dosáhla vinice optimální fáze svého růstu, sešel se tým odborníků, kteří byli během všech těchto let blízko zpracování hroznů a znali jeho technologické vlastnosti. Postavili jsme sklep vedle našich vinic.Pěstujeme odrůdy Pinot Noir, Chardonnay, Tramín, Riesling a Sauvignon Blanc.