Výhodný nákup od 6ks stejného vína! - Množstevní sleva 5% u všech produktů.

Obchodní podmínky

Vína z tohoto obchodu si mohou objednat pouze osoby starší 18 let!
Při předávání zboží, fyzickou kontrolu osobního dokladu provede dopravce.
 
Adresa provozovny:
VínaBG s.r.o.
Vídeňská 353, Vestec.
252 50
DIČ: CZ02858380.
602 202 670
 
Alternativní výdejní místo:
Vinotéka - AK
Kolínská 19
Praha 2
120 00
Při doručení vína do výdejního místa Kolínská 19, budete vyzváni telefonem nebo sms o možnosti vyzvednutí. Platba na místě pouze v hotovosti, nebo platba převodem.

Firma VínaBG s.r.o. je dovozcem kvalitních vín z Bulharska a nabízí prostřednictvím svých internetových stránek www.vinabg.cz možnost nákupu značkových vín, dárkových balení a výrobků prezentovaných v tomto e-shopu.
Firma VínaBG s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C vložka 224155 a je plátcem DPH.

Objednávky:
Zboží můžete objednat na internetových stránkách www.vinabg.cz 24 hodin denně, a to již od jednoho kusu. Po obdržení Vaší objednávky se s Vámi spojíme prostřednictvím e-mailu nebo telefonem, potvrdíme Vaší objednávku a sdělíme předběžný termín dodání. Běžná doba dodání je do dvou pracovních dnů. V případě zdržení dodávky Vás budeme ihned informovat a zároveň máte možnost objednávku zrušit nebo změnit dle dispozic. Objednat lze i telefonicky nebo poštou. Zboží k osobnímu odběru doporučujeme objednat alespoň hodinu předem.

Expedice:
Zboží zasíláme na dobírku nejpozději následující pracovní den. V případě, že některé z objednaných položek není právě skladem, je zákazník  informován a dohodnut další postup. Zásilky, které nám jsou vráceny jako nevyzvednuté, zasíláme opět pouze na vaše vyžádání.

Platební podmínky:
Způsob platby je dobírkou prostřednictvím spediční služby přímo při předání zboží, fakturou u subjektu, které mají schválený kredit nebo v hotovosti při osobním vyzvednutí v naší vinotéce na adrese Vídeňská 353, 25250 Vestec v pracovních dnech od 9-17 hod.

Doprava a přepravné:
Doprava zboží probíhá buď naší vlastní dopravou (Praha a okolí) nebo použitím přepravní služby Toptrans. Běžná rozvozní doba je v rozmezí od 8.00-17h, přičemž s operátorem dohodnete přibližný čas, který Vám nejvíce vyhovuje. Zboží přebíráte proti podepsání přepravního listu a tím stvrzujete řádné převzetí. Nepřebírejte zboží, které bylo poškozeno při dopravě! Sepište s řidičem reklamační protokol a my Vám promptně zašleme zboží bezvadné. Při objednávce v ČR do 2.000,- Kč včetně DPH je účtováno dopravné ve výši 121,- Kč s DPH jinak je doprava po celé ČR zdarma. Doprava na Slovensko zdarma při objednávce od 5000,- Kč výše! V opačném případě účtujeme 300,- Kč s DPH. Cena zboží je uvedena v českých korunách. Platba se provádí ve slovenské měně dle aktuálního denního kursu uvedeného na titulní straně www.csob.cz devizy nákup. Jste li plátci DPH bude Vám zboží dodáno bez DPH. Zásilku Vám doručí Toptrans http://www.toptrans.sk).
Zákaz prodeje alkoholu nezletilým osobam!
Fyzickou kontrolu osobního dokladu provede dopravce.

Reklamace:
Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními zákoníku a zákona na ochranu spotřebitele. Zákazník je povinen při převzetí si řádně zboží prohlédnout, což stvrzuje svým podpisem. Proto nemůže být v pozdější době uznána reklamace na zřetelně zjevné poškození uvedeného zboží. Pokud závadu zjistíte až po odchodu pracovníka spediční služby, prosím informujte nás neprodleně na telefonu 602202670, e-mailem info@vinabg.cz.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka (kupujícího):
Kupující má v souladu s § 1829 NOZ možnost odstoupit od smlouvy do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.
Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, zašle nebo předá prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel dle § 1831 NOZ. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí. Pokud bude zboží vrácené kupujícím poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Právo na změnu ceny a ročníku vína:
Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Jestliže dojde ke změně ročníku vína v době objednávky, je tak automaticky dodán následující ročník.

Závěrečná ustanovení:
Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v katalogu internetové prodejny www.vinabg.cz , nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.
V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky, se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.