Výhodný nákup od 6ks stejného vína! - Množstevní sleva 5% u všech produktů.

CabernetSauvignon&PinotNoir Contour

Červené suché víno.

  • 169 Kč 20 Kč –11 %
    198,67 Kč / 1 l
  • Skladem
149 Kč / ks
Kategorie: Červené
Vinařství: Via Venera
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Pinot Noir
Ročník: 2018
Alkohol (%): 13
Obsah cukru: Suché
Region: Thracká nížina
Typ: Tiché
 

Nečekaně ambiciózní, vynalézavá a extravagantní kombinace. V tomto případě dvou největších odrůd na světě překvapivě úspěšná: lesní jahody, borůvky a koření tvoří pevné a šťavnaté tělo.
Tmavě rubínově červená barva. Vůně zahrnuje tóny  lesních jahod, mechů a brusinek. Tělo je měkké, vyhlazené s výraznými akcenty koření a ovoce v závěru.
Konzumuje se při teplotě 16-18°C v kombinaci s rybami, měkkými sýry, červeným a bílým masem.

Celkový projev umocní krátká dekantace.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vinařství zahájilo svou cestu v roce 2007 v oblasti Sharovitsa poblíž vesnice Karabunar - oblasti, kde jsou vinice a víno součástí lidského života od nepaměti. V průběhu let se nepřestal vyvíjet, sledoval tržní trendy a afinitu k dobrému vínu.
V roce 2017 byl hrdě představen nový název vinařství - Via Vinera, pod nímž budou jakostní vína vinařství Karabunar od nynějška představena na bulharském a mezinárodním trhu. Tato změna je důsledkem přání majitelů pokračovat v tradicích v regionu, dát jim moderní zvuk a budovat svou vlastní identitu. V budoucnu představí vinařství svou novou stejnojmennou řadu „Via Vinera“, slavné bulharské dědictví, „Contour“ a „Castellum“.
Říká se, že víno je jen slunce, země, voda a hrozny. Abychom však mohli charakterizovat jeho charakter, potřebujete zvláštní péči, pozornost k detailům a obětavost.