Výhodný nákup od 6ks stejného vína! - Množstevní sleva 5% u všech produktů.

Rubin Writer’s Wine Rosalea

Červené suché víno PGI: Thrácká nížina.

Dostupnost Skladem
599 Kč –16 % 499 Kč / ks 665,33 Kč / 1 l
Rubin Writer’s Wine Rosalea
wwrubin21
599 Kč –16 %

Rubínově červená barva. Výrazná, mírně divoká a podmanivá vůně, ve které dominují šťavnaté tmavé bobule a trnka, doplněné jemnými dřevitými a masitými tóny. Šťavnaté a plné patro, kde po úvodní sladkosti nastupuje kořeněný a lehce vysušující tanin, který odkazuje na vůni trnky a první dojmy. Dlouhý a svůdný závěr.

Writer’s Wine Rubin se skvěle hodí k jídlům s vyšší kyselostí – rajčatové omáčky, kapary, sušená rajčata. Také k houbovým pokrmům, lanýžům, a z rychlého občerstvení např. burger s trhaným masem. Výraznější třísloviny Rubinu se hodí ke zralým sýrům, včetně těch s kořením. Tuňákový steak s čerstvě mletým černým pepřem výborně podtrhne kořeněně-ovocný charakter vína.

 

Podávat chlazené na 17-19°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené
Vinařství: Rosalea
Odrůda: Rubin
Ročník: 2021
Alkohol (%): 14
Obsah (l): 0,75
Obsah cukru: Suché
Region: Thracká nížina
Typ: Tiché
Limitovaná edice:: 960
Zbytkový cukr (g/l):: 2,3
Kyseliny (g/l):: 5,52

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Na mírných svazích pohoří Sakar, nedaleko města Harmanli, v nadmořské výšce 130 m a na půdách typu luvizem a černozem, pěstujeme naše Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Syrah, Chardonnay, Mavrud, Rubin, Dimyat a Červený Misket

Podobné produkty

rubin
569 Kč
629 Kč (–9 %)

Červené suché víno PGI Thracian Valley.

545
Gramatik Rubin 2020
339 Kč
379 Kč (–10 %)

Červené suché víno.

DS99987772