Výhodný nákup od 6ks stejného vína! - Množstevní sleva 5% u všech produktů.
  • 1 z 2

Červené suché víno.

  • 399 Kč 40 Kč –10 %
    478,67 Kč / 1 l
  • Skladem
359 Kč / ks
Kategorie: Červené
Vinařství: Medi Valley
Barva: Červené
Odrůda: Merlot
Ročník: 2018
Alkohol (%): 14
Obsah (l): 0,75
Obsah cukru: Suché
Region: Údolí řeky Struma
Typ: Tiché
Archivace:: Až 7 let
Zbytkový cukr (g/l)::
Kyseliny (g/l)::
Bezcukarnatý extrakt (g/l)::
 

Incanto Merlot se vyrábí z vybraných hroznů z vlastních vinic Maddy Valley. Vybírá se nejprve na vinici. Poté se ve sklepě na dvojitém třídicím stole precizně roztřídí - po strojním rozmělnění se oddělí částečky hroznů, poškozené a zelené hrozny, které prošly rozmělňovačem. Toto víno, symfonie barev, chutí a vůní, bylo vyrobeno ze zralých, zdravých a sladkých fialově červených hroznů, které byly takto vybrány na vinici a ve vinařství během 25 dnů v nerezových nádobách a fermentovány při teplotě 25-30 °C. Zrálo 12 měsíců v nových, speciálně vyrobených francouzských sudech ze tří druhů dubu, v nichž dosáhlo harmonie a plnosti.

Mnohovrstevnatý aromatický profil vyjadřuje jedinečný terroir údolí. Vůně lesních plodů, zralých švestek, čokolády, kávy, kokosu a vanilky se z vůně vína prolíná do jeho bohaté, plné a sametové chuti.

Podávat při teplotě 15-18°C. Celkový projev umocní dekantace.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vinařství Medi Valley, pojmenované po starodávném thráckém kmeni Medi, který se proslavil především díky Spartakovi, který vedl otrocké povstání proti antickému Římu, je tradiční vinařský komplex založený v roce 2007. Leží v jihozápadní části pohoří Rila ve vesnici Smochevo ve výšce 630 m n. m. Na necelých 150 hektarech vinohradů vinařství pěstuje odrůdy Chardonnay, Tramín, Sauvignon Blanc, Merlot a Cabernet Sauvignon.