Výhodný nákup od 6ks stejného vína! - Množstevní sleva 5% u všech produktů.

Pinot Noir Reserve 2016 Tsarev Brod

Červené suché víno

  • 549 Kč 50 Kč –9 %
    665,33 Kč / 1 l
  • Skladem
499 Kč / ks
Kategorie: Červené
Vinařství: Tsarev Brod
Barva: Červené
Odrůda: Pinot Noir
Ročník: 2016
Alkohol (%): 14,5
Obsah (l): 0,75
Obsah cukru: Suché
Region: Podunajská nížina
Typ: Tiché
Archivace:: Až 7 let
 

Víno má středně intenzivní granátovou barvu. Vůně je atraktivní, s tóny moka, másla a vanilky. Vyvážené tělo s jemnými tříslovinami, jemná kořenitost, dlouhý a svěží závěr.

Pinot Noir Reserve je pozoruhodné víno, rezerva v plném slova smyslu!
Hrozny pro toto víno se sklízejí koncem září z nejlepších řádků vinice s nejnižším výnosem hroznů. Víno kvasí přibližně 30 dní v otevřené nádobě, aby k němu byl snadnější přístup pro kontrolu. Následuje 12 měsíců v uzavřeném inoxu, 24 měsíců v sudech po francouzském koňaku a dalších 12 měsíců v inoxu pro harmonizaci vybraných tříslovin. Po stáčení do lahví zůstává víno přibližně 24 měsíců, než je k dispozici na trhu.
Pro tuto odrůdu je Pinot Noir Reserve vážně a velmi odlišné víno!

Podávat při teplotě 16-18°C.

Celkový projev velmi umocní dekantaci.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vinařství Tsarev Brod se nachází v obci Tsarev Brod, v okrese Shoumen, vedle jediného skalního reliéfu v Evropě - Madarsky konnik, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Projekt vinařství začal v roce 2001, kdy naše rodina agronomů zasadila první akry vinic, v současné době dosahuje až 27 hektarů. My, jako lidé blízcí Zemi, jsme si vědomi, že budovy a sklepy rychle rostou, ale trvalky vyžadují čas a systematickou péči. Surovina - to je vedoucí pro budoucí sklep. Když v roce 2015 dosáhla vinice optimální fáze svého růstu, sešel se tým odborníků, kteří byli během všech těchto let blízko zpracování hroznů a znali jeho technologické vlastnosti. Postavili jsme sklep vedle našich vinic.Pěstujeme odrůdy Pinot Noir, Chardonnay, Tramín, Riesling a Sauvignon Blanc.